Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

PAYİTAHT TABLO ; Konya'da Mekanların estetik ve dekoratif bir görünüme kavuşmasındaki önemli faktörlerin başında bulunan tablo ve duvar saatlerinin imalat ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir.

 

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla üretim ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

 

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

 

Ürün halkamızın içinde;

 

Çerçeveli ayetli tablolar, çerçeveli manzaralı tablolar, çerçeveli figürlü ve logolu tablolar, kanvas tablo çeşitleri, bombe camlı duvar saatleri ile metal duvar saatleri yer almaktadır.

 

Ürünlerimizi, toptan ve perakende olarak ülkemizin her köşesine gönderiyoruz. Müşterilerimizin özel boyutlarda ve farklı çerçevelere sahip tablo taleplerine profesyonel olarak cevap veriyoruz.

 

Misyon; Müşteri taleplerini profesyonel kadromuzla eksiksiz ve hızlı bir şekilde karşılamak, müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmaya çalışan bir firma olmak,


Vizyon; Tablo ve duvar saati sektöründe servis, işçilik ve malzeme kalitesi olarak ismimizin bir marka gibi aranılan ve anılan bir isim olmasını sağlamak,